GongBad 26. april, kl.18-20

GongBad 26. april, kl.18-20

Event Date:

26. april 2026

Event Time:

18:00

Event Location:

Øvre Sukke Gård

Velkommens til en magisk  kveld i Energirommet hvor lydreise og hvile står i fokus 💫

Kveldens ´Gonger´er Lisbeth Robertsen fra www.yogavandring.no

Med dempet belysning, masse stearinlys og duften av aromatiske oljer lager vi en nærende og beroligende stemning for kvelden.

Vi starter med lette myke bevegelser (passer for alle) og oppmerksomhet på pusten slik at du kan lande godt og «bade»i de vakre lydene fra gongene og syngebollene i kombinasjon med frekvensene i Energirommet.

Du ligger på varme myke saueskinn med et teppe over deg om du ønsker.

  ligger alt til rette for at du kan å ta i mot  de kraftfulle og vakre vibrasjonene.

Gongene og de Tibetanske syngebollene til Lisbeth er  helt spesielle instrumenter som er rike på overtoner. De lager lyder de fleste ikke har hørt maken til, og  kan gi en opplevelse av å være i en tidløs tilstand. Når vi hører lavfrekvente lyder på reise gjennom kroppen, senker hjerterytmen og blodtrykket seg, og muskelspenninger slipper taket. Hjernen settes på «pause» for en liten stund.

Instrumentene  og Energirommet i kombinasjon, lager vibrasjoner som påvirker kroppen helt ned på cellenivå og du kan oppleve at det er  avslappende, rensende, og helende på hele kroppens energisystemer.

Gled deg,

Varmt velkommen,

Billettalternativer
Billett til GongBad
600.00kr
Total Price : Free
Organized By :  
Totalt antall seter
16
Event Schedule Details
Event Location

Øvre Sukke Gård, Kjønnerødveien 251, Ramnes, 3175, Norge

Del dette arrangement
Go to Top